HAKKIMIZDA

Modern dokunuşlar, kaliteli bakış açıları ve kişiye özel çözümler üretme anlayışı ile 2014’te başlayan serüvenimizi ilk günkü aşkla sürdürüyoruz.
2014'te başladığımız bu yolculuğa 2020 yılında açtığımız mağazamız ile daha istikrarlı bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz.


Kaliteyi daima yüksek standartlarda tutan ve tasarımlarını çeşitlendirmeyi hedefleyen Evinemoda, markalaşma yolunda ciddi adımlar atar!
Mükemmeliyeti ön plana çıkarmayı en büyük hedefi sayan Evinemoda’nın doğru çözümler sunma hedefi daima en iyi ürünlerin tasarlanmasına katkı sağlar.

Müşterilerimizi tatmin etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için özen gösteririz.
Bu davranış biçimi, en iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri pozitif bir ortamın oluşmasını sağlamayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.
Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlıyor ve uyguluyoruz.


Evinize farklı bir hava katacak çözümler ve birbirinden özel seçenekler için tercihiniz Evinemoda olsun!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR